Kontakta Palmeras Vänner

Undrar du över något?

E-post till föreningen:
palmeras@palmerasvanner.se

Postadress:
Palmeras vänner
Box 4268
102 26 Stockholm

Medlemsfrågor:
Ann-Kristin Nyström
ann-kristin@palmerasvanner.se

Volontärfrågor:
Anna-Maria Hansson
volontar@palmerasvanner.se

Palmbladet:
Anna-Maria Hansson
palmbladet@palmerasvanner.se

Piña Palmeras föreståndare:
Flavia Anau
flavia@palmerasvanner.se

Föreningens kontaktpersoner
Ta kontakt med kontaktperson på din ort:

Göteborg:
Petra Andersson
0734-16 12 26
Elsa Hammarström
0766-322612
Emilia Diamantidis
0707-262019
goteborg@palmerasvanner.se
Halmstad
Irmeli Peronius
073-970 33 84
halmstad@palmerasvanner.se
Lund:
Anna Arstam
0413-54 20 05
Karin Fältman
0768-462120
lund@palmerasvanner.se
Malmö:
Sara Rydwik
0764-268704
malmo@palmerasvanner.se
Stockholm:
Valeria Wigardt
0709-920092
Sofia Erixsson
0707-357326
stockholm@palmerasvanner.se
Uppsala:
Terese Bergfors
018- 69 2291, 018 4714543
uppsala@palmerasvanner.se
Västerås:
Marlene Kaas
073-682 1783
vasteras@palmerasvanner.se

Har vi glömt din ort? Hör av dig till Anita Nilsson Röjning,

070-7734543 eller palmeras@palmerasvanner.se

Att vara några stycken på en ort gör det roli­gare och lättare att vara aktiv för Piña Palmera!

Kontakt med styrelsen:
Helena Eidlitz: 0767761088
Therese Ydremark: 0706909075
Anita Nilsson Röjning: 0707734543
Ann-Kristin(Anki) Nyström: 0702287724
Emilia Diamantidis: 0707262019
Elsa Hammarström: 0766322612
Anna-Maria: Hansson: 0739720943
Linda Bolin

flyttstädning i Stockholm - www.justmopp.se/.