Kontakt

Kontakta Palmeras Vänner

 

Undrar du över något?

 

E-post till föreningen:

palmeras@palmerasvanner.se

 

Postadress:

Palmeras vänner

Box 4268

102 26 Stockholm

 

Ordförande-/marknadsföring/event

Anita Nilsson Röjning

anita@palmerasvanner.se

 

Sekreterare/Volontärfrågor

Malin Stenbom

malin@palmerasvanner.se

volontar@palmerasvanner.se

 

Kassör

Linda Bolin

linda@palmerasvanner.se

 

Vice kassör

Caroline Westerberg

caroline@palmerasvanner.se

 

Medlems-/registeransvarig

Ann-Kristin Nyström

ann-kristin@palmerasvanner.se

 

Hemsida och Facebook

Emilia Diamantidis

emilia@palmerasvanner.se

 

Gåvo-/kondoleanskort

Elsa Hammarström

elsa@palmerasvanner.se

 

Palmbladet

Ann-Marie Hansson

annmarie@palmerasvanner.se

palmbladet@palmerasvanner.se

 

Kontaktverksamhet Marknadsföring

Manuela Cano Johansson

manuela@palmerasvanner.se

 

Kontaktverksamhet Högskola och Universitet

Balder Guevara

balder@palmerasvanner.se

 

Maria Leyva Anderberg

maria@palmerasvanner.se

 

Piña Palmeras föreståndare i Zipolite, Oaxaca, Mexico:

Flavia Anau

flavia@palmerasvanner.se

 

Revisor:

Carola Nilsson

carola@prosperrevision.se

 

Internrevisor:

Jan Sondér

jan.sonder@ericsson.com

 

Internrevisorsuppelant

Therese Ydremark

tydremark@hotmail.com

 

Valberedningen:

Sara Rydwik

rydwik@gmail.com

Ulrika.K Wallbring

uwallbing@hotmail.com

 

Helena Eidritz

helena.eidlitz@hotmail.com

 

 

Föreningens kontaktpersoner

 

Ta kontakt med kontaktperson på din ort:

 

Göteborg:

Petra Andersson

Elsa Hammarström

Emilia Diamantidis

goteborg@palmerasvanner.se

 

Halmstad

Irmeli Peronius

halmstad@palmerasvanner.se

 

Lund:

Anna Arstam

Karin Fältman

lund@palmerasvanner.se

 

Malmö:

Sara Rydwik

malmo@palmerasvanner.se

 

Stockholm:

Valeria Wigardt

Sofia Erixsson

stockholm@palmerasvanner.se

 

Uppsala:

Terese Bergfors

uppsala@palmerasvanner.se

 

Västerås:

Marlene Kaas

vasteras@palmerasvanner.se

 

Har vi glömt din ort? Hör av dig till Anita Nilsson Röjning,

070-7734543 eller palmeras@palmerasvanner.se

 

Att vara några stycken på en ort gör det roligare och lättare att

vara aktiv för Piña Palmera!

 

 

 

 

 

 

 

 

Snabbfakta

Ordförande: Anita Nilsson Röjning

Mobil: 070-7734543

 

E-mail: palmeras@palmerasvanner.se

 

Pg: 901191-7

Bg: 901-1917

Swish: 1239011917

 

Facebook: Föreningen Palmeras Vänner

Hemsida: www.palmerasvanner.se

 

Webbmaster: Emilia Diamantidis

emilia@palmerasvanner.se

 

 

Händelser

 

Tack för två fantastiska evenemang i Stockholm och Göteborg!

 

Hoppas vi lyckades inspirera er och förmedla den glädje och energi vi känner för att samarbeta med Piña Palmera!

 

Håll utkik för vidare händelser under hösten!

 

Hasta la proxima!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sidan uppdaterad 181003