Kontakt

Kontakta Palmeras Vänner


Undrar du över något?


E-post till föreningen:

palmeras@palmerasvanner.se

 

Postadress:

Palmeras vänner

Box 4268

102 26 Stockholm


Ordförande-/marknadsföring/event

Anita Nilsson Röjning

anita@palmerasvanner.se

 

Sekreterare/Volontärfrågor

Malin Stenbom

malin@palmerasvanner.se

volontar@palmerasvanner.se


Kassör

Linda Bolin

linda@palmerasvanner.se


Vice kassör

Caroline Westerberg

caroline@palmerasvanner.se


Medlems-/registeransvarig

Ann-Kristin Nyström

ann-kristin@palmerasvanner.se


Hemsida och Facebook

Emilia Diamantidis

emilia@palmerasvanner.se


Gåvo-/kondoleanskort

Elsa Hammarström

elsa@palmerasvanner.se


Palmbladet

Tanja Zamani (extern volontär)

tanja@palmerasvanner.se

palmbladet@palmerasvanner.se


Kontaktverksamhet Marknadsföring

Manuela Cano Johansson

manuela@palmerasvanner.se


Kontaktverksamhet Högskola och Universitet

Balder Guevara

balder@palmerasvanner.se


Maria Leyva Anderberg

maria@palmerasvanner.se


Piña Palmeras föreståndare i Zipolite, Oaxaca, Mexico:

Flavia Anau

flavia@palmerasvanner.se


Revisor:

Carola Nilsson

carola@prosperrevision.se


Internrevisor:

Jan Sondér

jan.sonder@ericsson.com


Internrevisorsuppelant

Therese Ydremark

tydremark@hotmail.com


Valberedningen:

Sara Rydwik

rydwik@gmail.com

Ulrika.K Wallbring

uwallbing@hotmail.com


Helena Eidritz

helena.eidlitz@hotmail.com


 

Föreningens kontaktpersoner


Ta kontakt med kontaktperson på din ort:

 

Göteborg:

Petra Andersson

Elsa Hammarström

Emilia Diamantidis

goteborg@palmerasvanner.se

 

Halmstad

Irmeli Peronius

halmstad@palmerasvanner.se

 

Lund:

Anna Arstam

Karin Fältman

lund@palmerasvanner.se

 

Malmö:

Sara Rydwik

malmo@palmerasvanner.se

 

Stockholm:

Valeria Wigardt

Sofia Erixsson

stockholm@palmerasvanner.se

 

Uppsala:

Terese Bergfors

uppsala@palmerasvanner.se

 

Västerås:

Marlene Kaas

vasteras@palmerasvanner.se

 

Har vi glömt din ort? Hör av dig till Anita Nilsson Röjning,

070-7734543 eller palmeras@palmerasvanner.se

 

Att vara några stycken på en ort gör det roligare och lättare att

vara aktiv för Piña Palmera!

 


 






Snabbfakta

Ordförande: Anita Nilsson Röjning

Mobil: 070-7734543


E-mail: palmeras@palmerasvanner.se


Pg: 901191-7

Bg: 901-1917

Swish: 1239011917


Facebook: Föreningen Palmeras Vänner

Hemsida: www.palmerasvanner.se

Instagram: palmerasvanner


Webbmaster: Emilia Diamantidis

emilia@palmerasvanner.se



Händelser

 

Välkommen till årsmöte med Pameras vänner

 

Datum: 24 mars 2019

Tid: 12:00-15:00

Plats: Kungsholmens Bibliotek

St:Eriksgatan 33, Stockholm

 

klicka gärna på rutan nedanför

för att se inbjudan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ett nyårslöfte du klarar av!

 

Vill du vara med oss i styrelsen Palmeras Vänner och springa/promenera vårruset 2019? Kanske är det ett perfekt nyårslöfte för dig?

 

Styrelsen Palmeras Vänner kommer delta både i Göteborg den 8 maj och Stockholm den 28 maj.

 

Låter detta spännande? Anmäl dig då till:

 

Göteborg: emilia@palmerasvanner.se

Stockholm: anita@palmerasvanner.se

 

När du skickat in din anmälan får du mer information om eventet och detaljer. Dessutom får du även en riktigt snygg t-shirt med Pina Palmeras logga! Pris för att delta: 250 kr/person. Anmäl senast 28 februari.

 

Gott Nytt År önskar styrelsen Palmeras Vänner

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sidan uppdaterad 190203