Kontakt
Föreningen Palmeras Vänner

Kontakta Palmeras Vänner


Undrar du över något?


E-post till föreningen:

info@palmerasvanner.se

 

Postadress:

Palmeras vänner

Box 4268

102 26 Stockholm


Ordförande-/marknadsföring/event

Anita Nilsson Röjning

 

Sekreterare/Volontärfrågor

Malin Stenbom

volontar@palmerasvanner.se


Kassör

Karin Lindell


Vice kassör

Caroline Westerberg


Medlem/register

register@palmerasvanner.se


Hemsida, Facebook & Instagram

webmaster@palmerasvanner.se


Gåvo-/kondoleanskort/Instagram

manuela@palmerasvanner


Palmbladet

info@palmerasvanner.se


Kontaktverksamhet Högskola och Universitet

Ilse Mendez, Hanna-Liisa Juntti

kontakt@palmerasvanner.se


Marknadsföring/Event

Hanna-Liisa Juntti, Amanda Sandberg, Ilse Mendez

kontakt@palmerasvanner.se


Piña Palmeras föreståndare i Zipolite, Oaxaca, Mexico:

Flavia Anau

caipinapalmera@gmail.com


Revisor

Alexandra Lindquist


Internrevisor

Jan Sondér


Internrevisorsuppelant

Therese Ydremark


Valberedningen

Sara Rydwik

Ulrika.K Wallbring

valberedningen@palmerasvanner.se




 

Föreningens kontaktpersoner


Ta kontakt med kontaktperson på din ort:

 

Göteborg:

Mario Hernandez

goteborg@palmerasvanner.se

 

Halmstad:

Irmeli Peronius

halmstad@palmerasvanner.se

 

Lund:

Anna Arstam

Karin Fältman

lund@palmerasvanner.se

 

Linköping:

Sara Rydwik

linkoping@palmerasvanner.se

 

Stockholm:

Valerie Wigardt

stockholm@palmerasvanner.se

 

Uppsala:

Terese Bergfors

uppsala@palmerasvanner.se

 

Västerås:

Marlene Kaas

vasteras@palmerasvanner.se


Örebro:

Ilse Mendez

orebro@palmerasvanner.se 


Har vi glömt din ort? Hör av dig till Anita Nilsson Röjning,

070-7734543 eller info@palmerasvanner.se

 

Att vara några stycken på en ort gör det roligare och lättare att

vara aktiv för Piña Palmera!

 


 






Snabbfakta

Ordförande: Anita Nilsson Röjning

Mobil: 070-7734543


E-mail: info@palmerasvanner.se


Pg: 901191-7

Bg: 901-1917

Swish: 1239011917


Facebook: Föreningen Palmeras Vänner

Hemsida: www.palmerasvanner.se

Instagram: palmerasvanner


Webbmaster: Amanda Sandberg

webmaster@palmerasvanner.se